Ödeme ve Teslimat

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
ödeme sayfasında belirtmiş olduğumuz banka hesaplarımızdan herhangi birine yapabilirsiniz. (ÖDEME SÜRESİ 24 SAATTİR) 24 saati geçen havale-eft bildirimleri iptal olacaktır. HESABIM kısmında yer alan HAVALE BİLDİRİMİ formunu doldurmayı unutmayınız. AÇIKLAMA KISMINA 'GIRLBOSS BUTİK SİPARİŞ' OLARAK belirtmeniz gereklidir, ödeme dekontunuzu [email protected]adresine gönderdiğiniz takdirde tarafınıza geri dönüş yapılacak ve sipariş işleme alınacaktır. AYNI GÜN KARGO ÇIKIŞI İÇİN EN GEÇ 16.00'A KADAR DEKONT PAYLAŞMANIZ GEREKMEKTEDİR. 

2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile IYZICO ÜYE İŞYERİ olarak ;
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 2 iş günü içerisinde yapılacaktır.

3) Sipariş Bedeli İadesi 
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; GIRLBOSS BUTİK Şirketi iki iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, ödeme yaptığınız kartın veya hesabın dışında başka karta ya da hesaba iade talebiniz olursa; banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz yetkililerine mail yoluyla [email protected] adresine bildirmeniz gerekmektedir. 

4) Teslimat 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 2 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Çanakkale merkezli şirketimizden ürünler YURTİÇİ-MNG-SÜRAT kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir

5) Ödeme Takibi 
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 
 
 Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda [email protected] mail adresine bildiriniz. 
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı