neden Girlboss?

Merhabalar,ben Eylül Gülden Taşkın. neden mi Girlboss ? Mayıs2021 'de başladı bu macera! Öncelikle logomun anlamı sevgili biricik köpeğim(oğlum) Aslan'ın simgesi ve başındaki taç siz Girlboss'ları temsil ediyor, her Girlboss bir prensestir ve siz prensesleri taçlandırmak için buradayım:)

Prensibim şudur ki: ürünleri birebir kendi üzerimde fotoğraflayıp ürünün kumaş türü, ölçüleri ve giyince verdiği his(bu gerçekten önemli)  yanılma payınızı sıfırlamak için sizlerin beğenisine sunmak!!. Asla şu cümleyi kurmazsınız; ama bu fotoğrafta görünen değil ki!! ama görselle farklı ürün gönderilmiş!! tüm bunları ben de sizler gibi deneyimledim ve gercekten çoğu kez görselle uyuşmayan ürünlerle hayal kırıklığı zaman ve para kaybı yaşadım.(çünkü çoğu satış sayfası görselleri internet üzerinden hazır şekilde kopyala yapıştır yapıyor) Ve ben de bunun önüne geçmek için buradayım, her bir ürün özenle tek tek kombinlenerek yüklenir.

Ve mağazamın tanımı ; "Aradığın o kıyafet için kesin Girlboss Butik'te vardır diyebileceğin" bir konseptimiz var.Doğru yerdesin! Aileme hoşgeldin! Girlboss Butik gururla sunar...

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı