Nasıl iade edilir

 

 

NASIL İADE EDİLİR

girlbossbutik.com’dan aldığınız bir ürünü, siparişin gönderi tarihinden itibaren 7 gün içinde ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.  Ürünlerin etiketleri üzerinde olmalı ve ilk alındığı zamanki mükemmel durumlarını korumalıdırlar. ilk olarak talebinizi [email protected] adresimize SİPARİŞ NUMARASI belirterek bildirin.

Tüm iadeler için gerekli olan belgeler:

 • Tarafınıza e-arşiv faturası iletilmesi durumunda (Serbest Meslek Sahipleri dışında) lütfen her bir iade etmek istediğiniz ürün için iade bölümünde bulunan bilgileri giriniz (Ürünü işaretleyin, iade etmek istediğiniz adeti onaylayın ve her bir satır için toplam iade tutarını yazın) ve belgeyi imzalayın.
 • Eğer sipariş şirket bünyesinde yapıldı ise e-faturanız ile birlikte şirketiniz adına hazırlanmış bir iade faturası eklemeniz gerekmektedir.

İADE KOŞULLARI

 • İade etmek istediğiniz ürün, kullanılmamış ve hasar görmemiş olarak faturası ile teslim alındığı tarihten sonra 7 gün içinde geri gönderilmelidir.
 • Ürün, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
 • Hasar görmüş, yırtılmış, kullanılmış, geri gönderim sırasında ezilmiş durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.
 • Tüm değişim/iade talepleri sistemden girlbossbutik.com üzerinden yapılmalıdır. 
 • İade edilen ürünün tarafımıza ulaşmasını takip eden 14 gün içinde ürün bedelinin müşterinin kredi kartına veya hesabına iade edilmesi için girlbossbutik.com iade işlemini başlatır.
 • Ürün bedelinin iadesinde banka tarafından olacak aksaklıklardan girlbossbutik.com sorumlu değildir.
 • Yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır.
 • Bu işlemin süresi 3 ila 7 gün arasında değişmektedir.
 • İade departmanı tarafından incelenen iadeniz için sizinle irtibat sağlanarak, tercihinize göre yeni ürün gönderimi, para iadesi veya hediye çeki oluşturulması işlemlerinden biri gerçekleştirilir Nasıl değiştirilir
 • NASIL DEĞİŞTİRİLİR

  Online alışverişlerde değişim seçeneği yoktur. Yine de siparişinizi belirlenen süre içinde her zaman ücretsiz olarak iade edebilir ve yeni bir sipariş verebilirsiniz.

   

  İade talebinizi değiştirmek ya da iptal etmek isterseniz, lütfen işlem için bizimle iletişime geçin; [email protected] İade talebinde belirtilen ürünlerden birini iade etmekten vazgeçerseniz sadece tarafımıza ulaşan ürünlerin geri ödemesi yapılacağı için başka hiçbir işlem yapmanız gerekmeyecektir.

   

  Farklı siparişlerinizdeki birden fazla ürünü tek bir gönderide iade edebileceğinizi size hatırlatmak isteriz. Bunun için hangi siparişe ait olduğuna bakmaksızın iade etmek istediğiniz tüm ürünleri seçin ve tamamlanana dek iade talebi işlemine devam edin. İade talebi işlemi sırasında iade etmek istediğiniz ürünleri göndermek için kullanacağınız kutu sayısını belirtmeniz gerektiğini unutmayın.

   

  Orijinal paket kullanılabilir değilse, iadeyi her zaman ürünlerin çıkmasını engelleyecek şekilde bantlanmış  başka bir paketle iade edebilirsiniz.

   

  Gerekli bilgiler tarafınıza mail yoluyla bildirilecektir, lütfen mail adresinizi güncel ve doğru girdiğinizden emin olunuz. 

   

  Ürünler tarafımıza ulaştığında iade işlemi gerçekleşecektir. Geri ödeme, satın almada kullandığınız yöntemle yapılacaktır.  Tutar, bankanıza bağlı olarak 14 gün içinde hesabınıza geçecektir.

   

   

   

   

   

   

   

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı